0 шт. 0

Miromark

Стиль та якість у кожній деталі!
наша продукція
Як придбати?
Щоб замовити і купити меблі виробництва фабрики «Миро-Марк», не обов’язково витрачати дорогоцінний  час ...
Детальніше
Найкраща якість
Купуючи меблі фабрики «Миро-Марк», Ви завжди будете впевнені, що ці меблі не тільки цілісні та ...
Детальніше
Натуральні матеріали
Безпечність меблів - одна з найбільш важливих характеристик, якщо мова йде про дітей та підлітків.   Меблі, ...
Детальніше
Високі технології
Добротність та довговічність – ті якості, які дозволяють меблям служити довгі роки і не виходити з ...
Детальніше

М‘які спинки - новий крок до комфорту!

Обираючи ліжко в спальню, перш за все ми обираємо зручність і комфорт під ча сну, а також його зовнішню привабливість, оскільки ліжко є центральним елементом інтер’єру спальної кімнати. В цьому сенсі спинка ліжка, як найбільш видима деталь, виконує неабияку декоративну функцію.
     Саме тому під час проектування спальних меблів ми приділяємо значну увагу конструкції спинки ліжок і постійно намагаємося їх урізноманітнити та покращити. Незабаром  меблева фабрика «Миро-Марк» запускає у виробництво оновлені меблеві набори для спальні з новим дизайном спинки ліжка. Так, ліжка до меблевих комплектів «Віола», «Терра» та «Флора» виготовлятимуться ще й у версії з м’якою спинкою, обтягнуті шкірою чи меблевою тканиною. М’яка спинка має як практичне застосування – на неї зручно спиратися, сидячи в ліжку без використання подушки, так і суто декоративне – для прикраси інтер’єру кімнати. В залежності від виду  матеріалу, кольору оббивки і методу кріплення (прошивання нитками по периметру, ромбоподібно, чи заклепками),  кожна модель ліжка отримує додаткові індивідуальні риси і виглядає більш урочисто й вишукано, додаючи ліжку об’ємності та пишноти.
      Недаремно обтягнуті тканиною спинки ліжка завжди користувалися популярністю і були в моді не тільки в королівських дворах Європи епохи бароко, рококо чи класицизму, але й у сучасних модернових спальнях. Тож без сумніву, нові м’які спинки ліжок від фабрики меблів «Миро-Марк» - це новий крок до комфорту, зручності та краси Вашої спальні.

Наші Новини